Firma VIKING sp. z o.o. sp. k.


działa w branży informatycznej od 1995 roku. Właściciel Adam Deptuła był głównym projektantem czołowych programów firmowych takich jak WF-FaKir firmy WA-PRO. Wspólnie z firmą TACT tworzył znany program dla piekarni WF-Precel.
System Infopiek został wykonany w nowoczesnej 32-bitowej technologii Microsoft Visual FoxPro. Może pracować na własnej bazie danych oraz na dowolnej bazie przy wykorzystaniu sterownika ODBC. Środowiska bazodanowe współpracujące z Infopiek: MSDE, MSSQL Server 2000, MSSQL Server 2005, Oracle 9, FireBird
1

Wspomagamy funkcjonowanie naszych Klientów

we wszystkich obszarach ich działalności, poprzez dostarczanie kompletnych rozwiązań informatycznych na miarę potrzeb.
2

Kładziemy duży nacisk na długotrwałą współpracę

a klient zadowolony z dostarczonych przez nas usług jest naszą najcenniejszą referencją.
3

Proponujemy rozwiązania

wyczerpujące potrzeby naszych klientów, począwszy od doboru sprzętu, wdrożenie programów aż do zapewnienia połączeń teleinformatycznych i internetowych. Nasze rozwiązania są łatwe do stosowania również dla personelu niewykwalifikowanego oraz charakteryzują się bardzo wysoką szybkością pracy przy dużej ilości danych. W tym obszarze jesteśmy liderami w Polsce.
4

Nasza oferta jest kompletna

i z powodzeniem wyczerpuje zapotrzebowanie branży piekarsko-cukierniczej na obsługę informatyczną produkcji, sprzedaży i obsługi sklepów własnych.


Nasze oprogramowanie


Infopiek jest produktem firmy Moduł Adam Deptuła, powstałym we współpracy z firmą TACT Jerzy Harasimowicz - na bazie programów TACT pracujących w piekarniach od roku 1991.

Dedykowany dla piekarni i cukierni Pracuje w małych przedsiębiorstwach z 1 czy 2 komputerami, jak i w instalacjach składających się z 30 stanowisk, w filiach rozproszonych po kraju. Infopiek jest oprogramowaniem dla małych, średnich i dużych piekarni działającym w środowisku Microsoft Windows. Czerpiąc z doświadczeń dosowej aplikacji Tact, Infopiek charakteryzuje się:.

  • prostą obsługą również wyłącznie z klawiatury
  • bardzo szybkim, stabilnym i niezawodnym działaniem,
  • szerokim stosowaniem podpowiedzi i wzorców przy seryjnym wystawianiu dokumentów,
  • automatyzacją tworzenia dokumentów zbiorczych
  • oparciem aplikacji na szybkim systemie obliczania danych
Infopiek został wprowadzony do sprzedaży w 2003 roku. Od tego czasu wdrożyliśmy go z powodzeniem w wielu największych polskich piekarniach. Jest również stosowany przez polskich piekarzy w Anglii.


Infopiek powstał, bo rozumiemy specyfikę branży. Odnosi sukcesy na rynku, gdyż słuchamy naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania

Aplikacja posiada ponad 200 wariantów zestawień, ponad 90 ustawień konfiguracyjnych, 20 parametrów użytkownika. Stale pracujemy nad udoskonalaniem naszych aplikacji, wyposażaniem ich w nową funkcjonalność. Siłą naszego oprogramowania są:

  • jego możliwości analityczne
  • prostota
  • dowolność w realizacji raportów i zestawień
Nasze aplikacje dostarczają właścicielowi zakładu precyzyjnej wiedzy z obszarów handlowych, produkcyjnych, finansowych i organizacyjnych.

Dlaczego my?

Czym różnimy się od konkurencji? Co nas wyróżnia?
Wszystkie nasze projekty realizowane są przez wykwalifikowany zespół ludzi będących przedstawicielami producenta. Lata doświadczeń pokazały, że wdrożenie systemu w takich zakładach jak piekarnia lub cukiernia musi wiązać się z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą. Polityka firmy uległa zmianie i zrezygnowaliśmy ze sprzedaży naszego oprogramowania do pośredników i wszystkie projekty realizujemy sami co wyeliminowało procent ryzyka nie udanego wdrożenia. Uznaliśmy, że na zmiany trzeba reagować natychmiast a nie na zasadzie – zgłoszę problem, zapytam i odpowiem. Sprzedaż programu to jedno a odpowiednie wdrożenie i obsługa powdrożeniowa to drugie tak więc sprzedaż systemu w pudełku w każdym sklepie komputerowym lub u tzw. „ Pana Kazia” który trochę się zna na komputerach i chwalenie się rozbudowaną siecią dealerską to nie jest nasza filozofia rozwoju.

Pozdrawiamy Zespół InfoPiek

Nasz zespół

AD_Optimized

Adam Deptuła

Właściciel/Programista


Infopiek Maciej Steckiewicz

Maciej Steckiewicz

Programista


Infopiek Michał Brocławik

Michał Brocławik

Kierownik Serwisu


Infopiek Michał Brocławik

Jarosław Brocławik

Serwisant


Infopiek Kamil Deptuła

Kamil Deptuła

Serwisant


Infopiek Mariusz Orłowski

Mariusz Orłowski

Nadzór Merytoryczny

Dowiedz się więcej o naszym oprogramowaniu i ofercie


Oferta