InfoPiek prognoza sprzedaży
Prognoza sprzedaży
21 października 2020
Pokaż wszystkie

InfoMobile – rozwiązanie mobilne w dobie pandemii

Infopiek aplikacja mobilna

W czasie pandemii koronawirusa każdy z nas został niejako zmuszony do wprowadzenie w swoje codzienne życie i życie firmy nowych, często innowacyjnych rozwiązań, czasem nigdy wcześniej nie stosowanych.  W związku z dbaniem o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych osób i współpracowników, konieczne było znaczące ograniczenie kontaktów międzyludzkich. Wymusiło to wprowadzenie innych metod komunikacji, które oferuje aplikacja mobilna InfoMobile.

Oprogramowanie dla piekarni, czyli nowe rozwiązanie dla firm.

Oprogramowanie InfoMobile to nowoczesne elektroniczne rozwiązanie, które jest nieocenionym wsparciem w funkcjonowaniu piekarni i cukierni w tym trudnym czasie, kiedy zdecydowana większość pracowników wykonuje swoje obowiązki z dala od głównej siedziby firmy.

InfoMobile jest narzędziem dedykowanym nie tylko piekarniom, ale również jest to program dla cukierni. Aplikacja mobilna usprawnia wykonywanie wszelkich zadań terenowych, dlatego będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców i konwojentów, znacząco usprawniając ich pracę i jednocześnie podnosząc jej efektywność.

InfoPiek oprogramowanie dla piekarni i cukierni aplikacja

Program dla piekarni daje możliwość precyzyjnego określenia lokalizacji urządzenia, a tym samym pracownika przy wykorzystaniu GPS. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest również wprowadzanie i zapisywanie zamówień, nawet kiedy urządzenie znajduje się w trybie off-line. Wprowadzone dane zostaną niezwłocznie przekazane natychmiast po nawiązaniu połączenie sieciowego przez urządzenie.

Dodatkowo aplikacja mobilna InfoMobile daje możliwość wyznaczenia najbardziej odpowiedniej trasy przejazdu, co usprawnia cały proces logistyczny. To co wyróżnia nasze oprogramowanie, to zyskanie dostępu do zróżnicowanych wzorców zamówień, dzięki czemu wykonywanie codziennych zleceń staje się znacznie łatwiejsze. Oprogramowanie udostępnia również spersonalizowaną pocztę elektroniczną oraz FTP. Specjalnie dla kierowców w aplikacji udostępniono możliwość składania i co ważniejsze edytowania złożonych zamówień, dla klientów powiązanych bezpośrednio z firmą, co znacznie ułatwia komunikację. Aplikacja to również odnotowywanie płatności za towar, co gwarantuje przejrzystość transakcji.

Dzięki instalacji InfoMobile dostajesz dostęp do generowania ewentualnych zwrotów, jak również nadzór i kontrolę podzielonej trasy. W trakcie użytkowania aplikacji mobilnej dla piekarni i cukierni można swobodnie ustalać procent przysługującego zwrotu.

InfoMobile – dlaczego warto korzystać z nowoczesnych aplikacji?

Aplikacja jest nowoczesna i jednocześnie niezwykle intuicyjna, przez co nie sprawia problemów z obsługą.

Oprogramowanie dla piekarni i cukierni mobile

Dzięki aplikacji mobilnej InfoMobile właściciele piekarni I cukierni będą mogli znacznie szybciej będą mogli radzić sobie z codziennymi obowiązkami i zadaniami, takimi jak chociażby monitorowanie dostaw, zwrotów. Dzięki oprogramowaniu możliwe staje się również utworzenie prognozy sprzedaży. Przez cały czas, nieustannie pracujemy nad optymalizacją naszego rozwiązania, wprowadzając nowinki technologiczne, które w zauważalny sposób wpływają na poprawę komfortu pracy całego zespołu firmy.

To co wyróżnia nasze oprogramowanie, to dostosowanie do spersonalizowanych potrzeb każdego naszego klienta, co wpływa na ułatwienie prowadzenia własnego biznesu. Przedstawiciele handlowi i kontrahenci przy użyciu aplikacji InfoMobile mogą tworzyć własne zamówienia i co ważniejsze zyskują bieżący dostęp do rozliczeń oraz wgląd do aktualnego stanu towarowego przedsiębiorstwa. Jest to niezbędne narzędzie, dzięki któremu codzienne zadania związane z prowadzeniem piekarni czy cukierni nie będą stanowiły dłużej problemu.

Nowoczesne rozwiązanie w postaci intuicyjnego oprogramowania InfoMobile to szereg korzyści dla firmy:

  • możliwość wprowadzania danych w trybie off-line, zamówienie zostaje zapisane i przesłane niezwłocznie po uzyskaniu połączenia sieciowego;
  • dostosowanie oprogramowania do spersonalizowanych potrzeb, możliwość wyboru trasy;
  • dostęp do dedykowanych wzorców zamówień i tworzenie własnych na podstawie wcześniejszych danych;
  • nieograniczony dostęp do poczty elektronicznej i FTP;
  • możliwość ustalenia lokalizacji urządzenia przy pomocy GPS.

Dostęp do zamówień w czasie rzeczywistym za pomocą oprogramowania InfoMobile daje realne szanse na usprawnienie procesów logistycznych piekarni czy cukierni. Logistyka jest niezwykle ważnym elementem codziennego funkcjonowania firmy, co warto zaznaczyć zwłaszcza w okresie, kiedy komunikacja międzyludzka tak mocno została ograniczona. Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznym umożliwia zminimalizowanie strat związanych z wprowadzeniem licznych ograniczeń w życiu codziennym.

Zachęcamy wszystkich właścicieli piekarni i cukierni do skorzystania z aplikacji mobilnej InfoMobile, która pomoże w prowadzeniu biznesu w trudnym czasie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i przybliżymy możliwości oferowane przez aplikację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *